Poznaj nas – Studio Urody Perła Młodości w Bielsku-Białej

Kim jesteśmy?

Perła Młodości – w paru słowach o nas

W odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie usługami kosmetycznymi stworzyliśmy wyjątkowe miejsce jakim jest Perła Młodości. Lata pracy pozwoliły nam na stworzenie oferty, dopracowanej w każdym calu. Dzięki temu mamy pewność, że zaspokoi wymagania najbardziej wymagających klientów.

W trosce o zadowolenie z naszych usług wprowadziliśmy do niej szereg nowych masaży, wśród których znajdą Państwo odprężający masaż kamieniami bazaltowymi, masaż antycellulitowy bańką chińską, czy przynoszący niebiańską rozkosz masaż gorącą czekoladą.

Tych klika wymienionych masaży to zaledwie niewielka część tego, co jesteśmy w stanie Państwu zaoferować. Ponadto mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Studia Urody Perła Młodości w Bielsku na zabiegi obejmujące twarz i ciało. Zabiegi wyszczuplające, odmładzające i relaksujące, wszystko to już czeka na naszych klientów w specjalnie przygotowanym gabinecie Spa w Bielsku. To właśnie w nim zajmą się Państwem najlepsi specjaliści w okolicy.

Doświadczenie, stałe podążanie za kosmetycznymi nowościami, a do tego ciągły głód wiedzy sprawia, że jesteśmy prawdziwymi fachowcami.

Dbamy także o rozwój naszego Spa Bielsko, nieustannie doposażając go w nowoczesną i zaawansowaną aparaturę. Wszytko to sprawia, że jesteśmy numerem jeden na rynku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego Studia Urody Perła Młodości w Bielsku. Jesteśmy otwarci na pytania, na które z chęcią odpowiemy. Bo największą satysfakcją i motywacją do pracy jest dla nas zadowolony klient….

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem!

Nasz zespół

Małgorzata Jeleśniańska

kierownik gabinetu

Katarzyna Sadlik

kosmetolog (odnowa biologiczna)

Olivia Stachura

kosmetolog (wizaż)

Ksenia Wątor

kosmetolog (odnowa biologiczna)

O nas

Zarezerwuj wizytę w naszym salonie:

+48 502 361 596

Kontakt

 

Perła Młodości Kosmetologia Estetyczna i SPA

Addres

ul. Cechowa 10 43-300 Bielsko-Biała
+48 502 361 596 biuro@perlamlodosci.pl

Godziny otwarcia

PN-PT:  10:00 - 18:00 SB: 10:00 - 18:00 (2 soboty w miesiącu - druga i ostatnia)

Formularz kontaktowy

O nas