Perła Młodości – dlaczego Nasz Salon to najlepszy wybór?

W odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie usługami kosmetycznymi stworzyliśmy wyjątkowe miejsce jakim jest Perła Młodości. Lata pracy pozwoliły nam na stworzenie oferty, dopracowanej w każdym calu. Dzięki temu mamy pewność, że zaspokoi wymagania najbardziej wymagających klientów.

Dbamy także o rozwój Naszego Salonu, nieustannie doposażając go w nowoczesną i zaawansowaną aparaturę.

Oferujemy Ci przede wszystkim spersonalizowane podejście, kompleksową opiekę – od porad kosmetologów, poprzez zabiegi hi-tech oraz medycyny estetycznej!

Mamy świadomość, że każda osoba ma inną cerę i inny problem, wymaga to personalnego doboru zabiegów w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją w domu, aby przedłużyć efekty uzyskane w gabinecie.

Przed wykonaniem każdego zabiegu kosmetycznego dokładnie zapoznajemy się z potrzebami naszych klientów.
W naszym gabinecie znajdziesz zabiegi wysokiej technologii (HI-FU, RF fakcyjny mikroigłowy, Plasma IQ itd), pakiety SPA, masaże (gorącymi kamieniami, ciepłym olejkiem, czekoladą itd), wizaż (rzęsy, paznokcie, pedicure), zabiegi wyszczuplające (kriolipoliza, liposukcję kawitacyjną, RF na ciało itd), zabiegi pielęgnacyjne na twarz (Naturalny Kolagen, zabieg z jadem węża, śluzem ślimaka itd) i wiele, wiele innych zabiegów, które znajdziesz w zakładce „Oferta”.

To wszystko sprawia, że Nasz Salon jest jedyny w swoim rodzaju! U nas panuje miła i rodzinna atmosfera-poczujesz się tutaj jak w domu!

Bo największą satysfakcją i motywacją do pracy jest dla nas zadowolony klient!

Serdecznie zapraszamy do świata piękna, zdrowia i urody, w którym zadbamy o Ciebie od stóp do głów, dając ukojenie zmysłom, chwile odprężenia oraz pielęgnację inspirowaną naturą.

~ Piękno jest w Tobie! 🙂

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem!

Nasz zespół

Małgorzata Jeleśniańska

Małgorzata Jeleśniańska

kierownik gabinetu

Katarzyna Ilnicka

Katarzyna Ilnicka

kosmetolog

Oliwia Kurbiel

Oliwia Kurbiel

kosmetolog/masażystka

 Joanna Barcik

Joanna Barcik

kosmetolog/masażystka

O nas

Zarezerwuj wizytę w naszym salonie:

Kontakt

 

Perła Młodości Kosmetologia Estetyczna i SPA

Adres

ul. Cechowa 10 43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

Pn, Śr, Pt 10-18
Wt, Czw 11-19
Sb 9-16 (2 w miesiącu)

Formularz kontaktowy

    O nas